Zanim zamówisz usługę

Informacje, z którymi warto zapoznać się przed kontaktem ze mną.

Działalność w zakresie naprawy pralek automatycznych prowadzę samodzielnie od ponad 20 lat i zamawiając moją wizytę macie Państwo pewność, że przyjadę osobiście. Jest to o tyle istotne, że w internecie pojawiło się dużo firm będących jedynie pośrednikami między klientem i fachowcem. Nie macie Państwo zatem wpływu na to, kto Was odwiedzi. Jeśli zdecydujecie się na moje usługi, gwarantuję najwyższy poziom doświadczenia, rzetelności i kultury osobistej.

  • 1. ZASIĘG PROWADZENIA USŁUG.

Działam na terenie miasta Kielce i do 30 km od jego centrum. Za dojazd do klienta, poza granice Kielc, pobieram opłatę w wysokości 1zł/km. Na terenie miasta dojazd gratis.

  • 2. KOSZTY NAPRAWY.

Koszty liczone są indywidualnie dla każdej usterki. Jeśli klient rezygnuje z naprawy, uiszcza opłatę w wysokości 40-50 zł za diagnozę (poza granice Kielc dodatkowo ponosi koszt dojazdu). W przypadku wykonania usługi, kwota ta nie jest doliczana do rachunku.

  • 3. DOKUMENTY I GWARANCJA.

Po wykonaniu usługi wystawiam paragon lub fakturę i udzielam gwarancji, której długość określam indywidualnie, w zależności od zastosowanych części zamiennych (oryginalne lub zamienniki).

  • 4. GODZINY PRACY.

  • Pracuję w dni robocze:
  • poniedziałek-piątek 8:00-17:00
  • sobota (co druga wolna) 10:00-14:00

Sporadycznie ustalam nietypowe terminy wizyty awaria typu niekontrolowany wyciek wody, zablokowanie drzwi pralki.

  • 5. O CO PYTAM W TRAKCIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ?

Oprócz niezbędnych informacji dotyczących adresu i terminu usługi, pytam zazwyczaj o rodzaj usterki i o nazwę firmy oraz symbol pralki. Nazwa firmy to oczywiście np. Bosch, Siemens, Polar, Whirlpool itp. Symbol to ciąg znaków literowo-cyfrowych znajdujących się zwykle na froncie pralki, na panelu sterowania lub na naklejkach pod drzwiczkami albo z tyłu palki. Przykładowe oznaczenia: WFL1200 (Bosch), AWE65260P (Whirlpool), EWT1066TDW (Electrolux), WF7522SUV (Samsung).

Po mojej wizycie możecie Państwo zostawić swój wpis w „Księdze Gości”, która znajduje się tutaj.